phpKF - php Kolay Forum  
Ana Sayfa  |  Yardım  |  Üyeler  |  Giriş  |  Kayıt
 
Forumunuz Hayırlı olsun yenilendi

Resim Ekleme

Bu Sayfadaki Bilgiler 04/05/2007 tarihli ve 5651 sayılı
Bu Sayfadaki Bilgiler 04/05/2007 tarihli ve 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun" Uyarınca Gerekli Durumlarda İletişim Sağlanabilmesi İçin Eklenmiştir. Lütfen Gerekli Durumlarda Kullanınız... İbrahim uzun Esatpaşa mah 3.demiryollu 1201.sk no:28 menemen/izmir/Türkiye email :Uzun_70@hotmail.com
Forum Ana Sayfası  »  Aşk Sevgi
 »  O (S.A.V.) NU ÖZLEYİŞİN BİR İFADESİ

Yeni Başlık  Cevap Yaz
O (S.A.V.) NU ÖZLEYİŞİN BİR İFADESİ           (gösterim sayısı: 1.204)
Yazan Konu içeriği

boşluk

lovepowerman
[lovepowerman]
lovepowerman

Kullanıcı Resmi

Kayıt Tarihi: 13.09.2010
İleti Sayısı: 2.588
Şehir: İzmir
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Web Adresi
Özel ileti Gönder

Konu Tarihi: 19.11.2010- 14:47
Alıntı yaparak cevapla  


O (S.A.V.) NU ÖZLEYİŞİN BİR İFADESİ

IŞIĞIM!

GÖZ KIRPASIYA BURAKINLA VARDIĞIN YERE BİN YILDA VARAMAZKEN BERK URAN MELEKLER, NASIL AŞKINA DÖNMESİN ZEMİNLER VE ZAMANLAR, NASIL TUTULMASIN BURÇLAR VE FELEKLER. SEN VAR İKEN KIBLEM, GÖK İLE YERİN ARASINDA HANGİ VARLIĞA ADANSIN YA EMEKLER, YA HANGİ RENK İLE İLTİCA ETSİN DALLARINA ÇİÇEKLER? CEMALİNİ GÖREN ÂŞIK, GÖRMEYEN ÂŞIK İKEN NURUM, GAMZENE RÜYADA OLSUN ERMESİN Mİ TENNURE KELEBEKLER?

GÜNAYDINIM!

TOHUM VERSEN DE BİZE MAHSUL OLABİLSEYDİK, KANAT OLSAN DA BİZE KATINA VARABİLSEYDİK. ŞARKILARIN ÜRPERDİĞİ ŞEBNEM AVUÇLARINDA MEDİNE RÜZGARLARININ IŞILTILI KUMLARINCA YANABİLSEYDİK, SANA KANABİLSEYDİK. BİR KEZ OLSUN AŞKINLA DÖKTÜĞÜMÜZ GÖZYAŞLARINDAN ABDEST ALABİLSE VE DENİZİNE BİR KEZ OLSUN DALABİLSEYDİK, YA DENİZİNDE KALABİLSEYDİK. HİMALAYALAR KADAR KARA YÜZÜMÜZÜ KARA YERLERE SALABİLSEYDİK; BAĞINDAN RAZIYE VE MARZİYE İLHAMLAR ALABİLSEYDİK!

SEVGİLİM!

KUTLU GELİŞİNE YÜZ BİN SELAM OLSUN, SEN AYDINLIK İÇİNDE AYDINLIK, SEN AÇIKLIK İÇİNDE AÇIKLIKTIN. SENİNLE SEVGİLER SEVGİLİ OLUR, SENİNLE MUHÂLİMİZ HÂLE DURURDU. MÜHÜRLERİ KALDIRMADA SON İDİN SEN, CAN KİLİTLERİNİ AÇMADA SONUNCU, GÜLÜMSESEN. SENİ GÖRENLERİN GÜNEŞ DÜŞERDİ GÖZÜNDEN, SENİ SEVENLERİN IŞIK YAYILIRDI YÜZÜNDEN. BİRER EFSANEYDİ İKİ YANAĞIN; HAYAL İLE HATIRA ELEĞİM SAĞMALARIYLA KARANIN VE AĞIN.

SULTANIM!

ADINA ALTINLAR BASTIRAN SULTANLAR ŞEHİRLER ALIRDI, ŞİMDİ ŞEHİRLERİ DÜŞÜYOR ADINSIZ SULTANLARIN, ADINI GİZLİ ANIYOR ÂŞIKI NÂLANLARIN. KULLUK PRANGALARI ÇÖZÜLÜNCE AYAĞIMIZDAN, ÂZÂD OLDU ZÜLFÜNÜN ZENCİRİ SOLUMUZDAN VE SAĞIMIZDAN. ASHABININ KARA KERPİÇTE GÖZSÜZ GÖRDÜĞÜNÜ, BİZ CİLALI AYNALARDA YİTİRDİK DE YAPTIK DÜĞÜNÜ. TEDAVİSİNDE HAYAT BULMUŞ HEKİME DÜŞMAN HASTA GİBİYİZ, MÜREBBİSİNE KİN GÜDEN ÇOCUKLARA YASTA GİBİYİZ. İNSANLIK GÜNEŞE NİSPET ZULMETE DÖNDÜ, BALIKLAR SUYA ÖFKELENDİ, KUZGUN ETE DÖNDÜ; BAHTIMIZ HASRETE DÖNDÜ.

HASRETİM!

GÜMÜŞ TENLİ YUSUFU ARAYANLAR GÜL TENİNDE YUSUFLAR ÜLKESİNE GİRDİLER; CENNET PEŞİNDE KOŞANLAR GÜL CEMALİNDE CENNETLERE ERDİLER.

KÖRÜN ELİNDEN TUTANA HAKTAN YÜZLERCE ECİR VARDIR! BUYURMUŞTUN. KIYAM ET, TUT KÖRLERİNİN ELİNDEN VE İSRAFİLLEYİN KIYAMETTEN EVVEL BİR KIYAMET KOPAR. YILLAR YILI KENDİ YATAĞINI ÖPEN NEHİRLERCE AK EZELİ ÖZLEMLERİMİZİN YOKUŞLARINA VE ÖĞÜT, YİNE ÖĞÜT, YİNE ÖĞÜT AŞK TANELERİMİZİ DEĞİRMENLERİNİN NAKIŞLARINA.

ÖVÜNCÜM!

RUHLARIMIZDAN KUŞLUKLAR GEÇTİ, GÜN GEÇTİ... AKŞAM OLDU, DÜĞÜN GEÇTİ.. VE GECE OLMADAN, YESRİBİN GÜNEŞİ, KEREM KIL, TÜLLENEN HAYALLERİMİZE BİR HUZME BIRAKSIN HİMMETİN, VE ARTIK GETİRDİĞİN KUTSAL EMANETİN KAYBOLACAĞINDAN KORKMASIN ÜMMETİN!. KALBİMİZİ KAYDIRMADAN, BİZE ONU HAŞRE DEK BAKÎ KILMA RUHSATI VER, VE YALIN UNUTUŞLARIN POYRAZINDA BIRAKIP BİZİ BİR BAŞIMIZA, BELLEKLERİMİZİN TEREDDÜT DOLU ZEMBEREKLERİNDE KIVRANDIRMA, YETER. GEL, SON KEZ İLK BAHARIMIZ OL!. BU MEVSİM GÜLLER İNCİTİLMESİN, GAMKÜSARIMIZ OL!..

ÖMRÜM!

TÂHÂ VE YÂSÎN AŞKINA...

ÖNCESİNDE SENİN AŞKIN YOKSA NEYE YARAR ÖLÜM!.


Azra Çakmak

http://www.lovepowerman.net/
Yeni Başlık  Cevap YazForum Ana Sayfası  »  Aşk Sevgi
 »  O (S.A.V.) NU ÖZLEYİŞİN BİR İFADESİ

Forum Ana Sayfası

Forum Yazılımı:   php Kolay Forum (phpKF)  ©  2007 - 2010   phpKF Ekibi

Love Power Man

 RSS Beslemesini Görmek için Tıklayın   RSS Beslemesini Google Sayfama Ekle   RSS Beslemesini Yahoo Sayfama Ekle