phpKF - php Kolay Forum  
Ana Sayfa  |  Yardım  |  Üyeler  |  Giriş  |  Kayıt
 
Forumunuz Hayırlı olsun yenilendi

Resim Ekleme

Bu Sayfadaki Bilgiler 04/05/2007 tarihli ve 5651 sayılı
Bu Sayfadaki Bilgiler 04/05/2007 tarihli ve 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun" Uyarınca Gerekli Durumlarda İletişim Sağlanabilmesi İçin Eklenmiştir. Lütfen Gerekli Durumlarda Kullanınız... İbrahim uzun Esatpaşa mah 3.demiryollu 1201.sk no:28 menemen/izmir/Türkiye email :Uzun_70@hotmail.com
Forum Ana Sayfası  »  Türkiye ve Dünyadan Haberler
 »  Akıl hocası

Yeni Başlık  Cevap Yaz
Akıl hocası           (gösterim sayısı: 1.486)
Yazan Konu içeriği

boşluk

lovepowerman
[lovepowerman]
lovepowerman

Kullanıcı Resmi

Kayıt Tarihi: 13.09.2010
İleti Sayısı: 2.589
Şehir: İzmir
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Web Adresi
Özel ileti Gönder

Konu Tarihi: 23.04.2015- 11:52
Alıntı yaparak cevapla  


Akıl hocası
Nedendir bilmiyorum ama CHP'nin vaatleri gündem oluşturdu!
Herkes bunu konuşuyor ve yazıyor! Niçin inanmış gibi yapanlar çok, bunu da bilmiyorum! Tabii ki siyaset, neticede herkes istediğini söyler! Buna bir itirazım yok! Ama benim için önemli olan CHP'ye bu istikameti kimin gösterdiği! Yeni rotayı kimin belirlediği! Kemal Kılıçdaroğlu Bey'i yeni yörüngeye kimin ittiği!
Eleştirenler de savunanlar da olduğuna göre galiba OYUNU KURAN AKILIN istediği oldu!
Eleştiriyi de desteği de artırarak SENARYONUN TUTMASI istendi! Benim gördüğüm kadarıyla pek çok kişi de bu oyuna gelmiş durumda! Piyasa kuralıdır! En büyük rakibiniz, sizi muhatap kabul ettiği an fırlarsınız! Hayretle izlediğim de bu! Ankara'da birileri ısrarla CHP'yi eleştiriyor! Bu onların aleyhine değil ki!
Zaten istenen ve beklenen bu!
Ama göremiyoruz!
Neyse! Ben asıl oyuncuya gitmek istiyorum! Çünkü SENARYO maalesef yine ATLANTİK'İN öte tarafında yazıldı! Emekliye ne verileceği, çiftçiye mazotun kaçtan sunulacağı ya da hane başına ne kadar destek primi düşeceği inanın büyük fotoğrafta hiç yer tutmuyor!
Sadece sandıkta operasyonel bir sonuç almak için kurulan tezgah!
Tutup tutmayacağını bilmiyorum!
Derdim, oyunu kuranların kim olduğunu ve ne amaçladığını anlamak... Önce bir dostumun dün paylaştığı, üzerinde düşünmeye değer birkaç küçük örnek...
Dediğim gibi kafa patlatmaya değer... Belki tesadüftür! Bilemem!
Ona siz karar verin! 6 SİVRİ KÖŞELİ 2 YILDIZ... 6 KÜÇÜK ÜÇGEN... 2 EŞKENAR ÜÇGEN...
60+60+60 yani üç 60 eşittir 180 derece...
Ve ortada ALTIGEN...
Resim Ekleme
Bunların hepsi ve daha fazlası İSRAİL BAYRAĞI'nda var! Peki buradan FOX'a geçelim...Ve ardından da GOOGLE... FOX dünyaca ünlü bilinen ve etkisi tartışılmayan bir marka! Rakamlarla İNGİLİZ alfabesini yazdığınızda ve 1'den 9'a kadar rakamların altına harfleri dağıttığınızda "F", "O" ve "X"in düştüğü yer 6!
Hepsi alt alta geldiğinde de ortaya çıkan rakam 666... Resim Ekleme

Buradan Google'a geçelim... Dediğim gibi karar sizin! Ben paylaşıyorum sadece! İlişki ağlarının gizem barındırdığını bilsem de yorumsuz paylaşıyorum! GOOGLE CHROME... Burada da dikkatle bakarsınız yine karşımıza 6 sayısı çıkıyor! Sadece 6 değil tabii! Tıpkı İsrail bayrağındaki ya da FOX'un logosundaki gibi 666'yı buluyoruz!
Ne anlama geliyor bilmiyorum! Ama 666 var! Bakın Google Chrome'un logosuna MAVİ NOKTA 6 sayısının gövdesi, kırmızı, yeşil ve sarı da 6 sayısının uzantısı! Tek tek baktığınızda 6 rakamını çok rahat görüyorsunuz!

Resim Ekleme

Dostum ne kadar haklı bilemiyorum!
Ama özellikle Anglo-Sakson Yahudi ittifakı gittiği her yere kendi imzasını atıyor! Mesela daha yeni döndüğüm KAZAKİSTAN'da bunlardan bir yığın vardı! Bunu yarın yazarız...
Önünden geçtiğimiz, üzerinde oturup yemek yediğimiz, konakladığımız yani hayatımızın bir parçası olan pek çok şey aynı zamanda bir ÜST AKILA ait işaretler taşır! Ama bizler bilemeyiz!
Neyse... İşaretlerden CHP'deki işaretlere gelelim...
2001'deki krizden sonra ülkeye kurtarıcı gibi gelen ve KÜRESEL SERMAYENİN prenslerinden olan Kemal Derviş Bey, CHP içindeki arkadaşlarına göz kırptı! Zaten MHP'de de aynı kulvarda yer alan isimler aday olarak gösterildi! Bütün bu isimler "Büyüme, istikrar, iş hacmi, ihracat ve ithalat" der ama aslında sistemin FAİZ DÜZENİ olduğunu göstermez! Ve görevlerinin de bunu yaşatmak olduğunu bize hiç söylemezler! 2001'de Kemal Derviş Bey şimdi CHP'de bulanan Faik Öztrak, Selin Sayek Böke, Akif Hamzaçebi ve Zekeriya Temizel gibi isimlerle "REFORM" diye söylenen operasyonlara imza attı!
Türkiye'ye güvenin kaybolduğunu ısrarla söyleyen DERVİŞ "Güven gelecek, büyüme yüzde 6-7'leri bulacak ve CHP bütün vaatleri tıkır tıkır yerine getirecek" diyor! Kendi ekibine ve kendisinin arkasında bulunan güce güvenip bunları söylüyor!
Arkada Dünya Bankası, IMF ve BARONLAR var! Türkiye'yi bir savaşın yaşandığı yer olarak gören DERVİŞ "Eğer iç barış sağlanır ve huzur gelirse her şey yoluna girer" diye de eklemeyi unutmuyor! Peki CHP'ye akıl verenin DERVİŞ ve onun patronları olduğunu nereden anlıyoruz!
Hayır! Dün birlikte çalıştığı arkadaşlarından anlamıyorum! Kemal Kılıçdaroğlu Bey ile görüşmesinde "Eğer ihtiyaç olursa sorumluluğu alırım!" dedikten sonra dün de "Elbette varım!" diye net konuştu! Yani kendisinin ve arkasındaki dev gücün yazdığı senaryoyu hayata geçirmek için ufukta Türkiye görünüyor! Planları bu! Bunun için önce ekonominin biraz sarsılması, HDP'nin barajı aşması, CHP'nin sandıktan çıkması, MHP'nin de yapamadığı atağı yapması gerekiyor! Ama bu AĞ'a baktığınızda Türkiye'den bu kez zaferle çıkacaklarını düşünüyorlar!
Yenildiler ama doymadılar! Şimdi PARA ile gelecekler! Sıkı bir şekilde hem de! Çünkü Kemal Derviş Bey, kenarda boşuna beklemiyor!
Ona "sana görev düşecek!" denildi! BAŞROL onda! Zaten İŞARETİ çoktan verdiler! Biz daha yeni görüyoruz! İşaret dedim de yukarıdakilerle bunların bir ilgisi var mı acaba? Ne dersiniz? İngiliz basını çok ama çok ilginçtir tam 4 gündür Türkiye ve Erdoğan'la ilgili tek bir olumsuz haber yapmıyor! Yaklaşık 2 yıldır süren sağanak, nedense son günlerde DURDU! Ankara ile Londra arasında bizden habersiz gizli gizli barış çubuğu tüttürüldü desek, ilgililer arayı buldu desek, ya da bir güç iki tarafın arasındaki sorunları halletti desek yeterince anlamış ve anlatmış olmayız! Peki o zaman neden? 24 Nisan'da ÇANAKKALE'de misafir olarak ağırlayacaklarımızdan biri de İngiltere Veliaht Prensi Charles!
Çanakkale Savaşları'nın 100. Yılı Anma Etkinlikleri'ne ekselansları da geliyor! Burada "tatsızlık çıkmasın" diye yani bizlerden biri "ileri geri bir şeyler karalamasın" diye belli ki biri araya girip ATIŞI kesmiş!
Yine plan! Yine hesap! Yine ölçü! İngiliz aklı! Sizce bunu yapan kimdir?
Fikriniz var mı? Benim yok da!
Her gün haberlerini yapıyoruz! Sizler de okuyor ve izliyorsunuz! Binlerce Müslüman, AVRUPA'ya ulaşmak için küçük teknelere binerek umutla ya da korkuyla denize açılıyorlar! Ama hep mutsuz son! Ya tekneler alabora oluyor ya da birileri batırıyor! Fas, Libya ve Mısır'dan çok sayıda insan BATI'ya geçmek için canını hiçe sayıyor! Öleceklerini bildikleri halde insanlar niçin o teknelere biniyor! Hangi motivasyonla "Tamam!" diyorlar!
Kim bunları organize ediyor! Avrupa'ya geçtiklerinde onları bekleyen mutlu bir hayat olmamasına rağmen nasıl da hiç düşünmeden ölüme gidiyorlar!
Kimin planı bu! Acaba yıllarca sömürülen AFRİKA ve Müslümanlar yine mi kullanılıyor! Afrika'nın yeni sahibi olmak isteyenler, eski sahiplere MÜSLÜMANLAR'ı denize gömerek mi darbe vuruyor! BATI'nın AFRİKA ve ORTADOĞU'daki kendi içindeki çatışmasının bedelini neden Müslüman insanlar ödüyor!
Düşünün bakalım!

NOT: Acaba soykırım rüzgarını başlatanlar, yukarıdaki işaretlerin sahipleri olabilir mi?

Kaynak: http://www.takvim.com.tr/ Ergün DİLER Akıl hocası

http://www.lovepowerman.net/
Yeni Başlık  Cevap YazForum Ana Sayfası  »  Türkiye ve Dünyadan Haberler
 »  Akıl hocası

Forum Ana Sayfası

Forum Yazılımı:   php Kolay Forum (phpKF)  ©  2007 - 2010   phpKF Ekibi

Love Power Man

 RSS Beslemesini Görmek için Tıklayın   RSS Beslemesini Google Sayfama Ekle   RSS Beslemesini Yahoo Sayfama Ekle